Branič madridskog Atletica, Kolumbijac Luis Perea (31) produžio je ugovor sa španjolskom momčadi na još jednu godinu.
Kolumbijca je ugovor sa Atleticom vezao do narednog ljeta, no on se odlučio na jednogodišnje produženje, kako bi ostao na Vicente Calderoneu.
Vijest su Madrižani objavili putem službene internet stranice. 31-godišnjak je u Madrid stigao 2004. godine iz Boca Juniorsa, te je do sada upisao preko 250 nastupa za 'crveno-bijele'.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove
Ne, nije kraj: Nakon Arnautovića Crvena zvezda spremila još dva spektakularna transfera!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Kada sve krene naopako
Obrukali Kosovo za sva vremena, ali scene sa aerodroma će da pamte dok su živi
Brutalne prijetnje na njihov račun
Turci su sada otišli predaleko! Mafija prijetila predsjedniku Napolija i njegovom sinu zbog Osimhena
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu