Fudbaleri Travnika jesenji dio sezone završili su na odličnom 5. mjestu, a važnu ulogu u travničkoj momčadi imao je i defanzivac Stjepan Badrov, koji bi karijeru mogao nastaviti u susjednoj Hrvatskoj.
Naime, Badrova žele angažovati hrvatski prvoligaši Zagreb i Inter iz Zaprešića, a u nekoliko narednih dana biće poznato da li će se transfer u neki od ova dva kluba realizirati.
Prije dolaska u Travnik, 23-godišnji fudbaer igrao je za hrvatske drugoligaše Segestu iz Siska, te Vinogradar iz Jastrebarskog.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Nije mu se dopalo