Najbolji strijelac Modriča Maxime, Stevo Nikolić (15 golova), koji je prije dvije sezone ponio titulu prvog strijelca Premijer lige Bosne i Hercegovine karijeru će najvjerovatnije nastaviti u Poljskoj.
Nikolić će u subotu otputovati u Poljsku gdje bi trebao dogovoriti saradnju sa ekipom koja je tek u finišu sezone osigurala opstanak u elitnom razredu poljskog fudbala.
„Nikolić ne dolazi na probu, jer se radi o kvalitetnom igraču, koji je sa Modričom u prošloj sezoni osvojio prvenstvo BiH. Postigao je 15 golova i sigurno je da je to dobra preporuku. Nadam se da ćemo dogovoriti saradnju i da će Nikolić biti naš igrač“, rekao je Cezary Kulesza, šef komisije za transfere.
Kao moguća destinacija Steve Nikolića, proteklih dana su se pominjali Laktaši, te novosadska Vojvodina, ali su pomenuti transferi propali, pa bi se naš reprezentativac trebao priključiti Ensaru Arifoviću koji od ovog ljeta nosi dres Jagielloniia.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora