Bez pobjednika je okončan duel Malage i Athletic Bilbaa (1:1), što je bila prva utakmica 18. kola španske Primere.
Ova utakmica za Malagu i Athletic došla je kao sjajna prilika da se iskupe navijačima zbog eliminacije u španskom Kupu kralja. Malagu je izbacila Sevilla, dok su Baskijci nakon dva remija, zbog gola Barce u gostima, eliminirani od Katalonaca.
U "siromašnoj" predstavi uspjeli smo vidjeti i dva pogotka, oba u posljednjih desetak minuta. Martin Demichelis, pojačanje domaćih iz Bayerna ove zime, u 81. minuti, nakon ubačaja Dude iz kornera, glavom pogađa za veliko slavlje.
I kada se činilo da će domaći ostvariti vrijedna tri boda i tako najaviti pohod ka sredini tabele, gosti iz Bilbaa dolaze do poravnanja. Igrala se treća (posljednja) minuta sudijske nadoknade, kada je Javi Martinez glavom savladao
Primera, 18. kolo:
Malaga - Athletic B. 1:1 (Demichelis 81/ Javi Martinez 93)
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ogroman broj skauta na utakmici
Partizan će zaraditi nestvarne cifre, velikani dolaze po djecu iz Humske i ruše se svi rekordi
Javljaju engleski mediji
Brak Unitedove zvijezde na klimavim nogama: Razlog je nevjerovatan
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Stojković se vraća na 'Marakanu'
'Delije' obećale pakao mrskom neprijatelju, Marakana će da gori: "Ološ! A kod nas je bio kralj"
Da li je ovo politička poruka?