Ana Ivanović zbog Jelene Janković neće igrati FED Kup meč Srbije sa Kanadom.
Poznato je da mnoge teniserke nisu međusobno u dobrim odnosima, ali većina njih kada je u pitanju nastup za reprezentaciju međusobna neslaganja stavljaju u drugi plan. Međutim, takav slučaj nije sa najboljim srpskim teniserkama.
"Sami znate da među teniserkama nema velikog prijateljstva, tako se i Ana i Jelena ne druže. Nisam upoznat sa detaljima, ali iskreno se nadam da to neće biti razlog neigranja Ivanovićeve u Novom Sadu", ističe selektor FED Kup reprezentacije Srbije Dejan Vranješ.
"Radio sam sa obje i neki loš odnos među njima nisam primijetio. Mislim da Ana sada ima mnogo većih problema, jer je neizvjestan i njen nastup na Australian openu. Tek poslje njega ćemo razmatrati mogućnost igranja u Novom Sadu", kaže selektor Srbije Dejan Vranješ.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Izabrao drugu reprezentaciju
Hrvat 'prodao' svoju državu, Gazibegović mu poslao poruku: "Moraš da živiš s tim"
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Spustio se nekoliko rangova niže