Sve je spremno

Vranešević i Žižović odabrali igrače za utakmicu u Bijeljini koju svi čekaju!

Esmer Oštraković

Danas će svoju utakmicu 31. kola WWIn lige Bosne i Hercegovine u Bijeljini odigrati Radnik i Borac.

Utakmica je ovo koja nosi mnogo i za jedne i za druge, ali samo jedan tim će na kraju biti sretan.

Naime, domaćem timu potrebni su bodovi u borbi za opstanak, dok su timu Borca potrebni bodovi u borbi za titulu.

Ukoliko Borac ne ostvari pobjedu na ovoj utakmici skoro pa sigurno je njihova trka sa Zrinjskim za titulu za ovu sezonu završena.

Stigli su i sastavi za koje su se odlučili Duško Vranešević i Mladen Žižović.

Za Radnik od prve minute igraju:

Lakić, Janjić, Krajišnik, Pantelić, Grabež, Gavrić, Pekarić, Anđušić, Gogić, Denković i Joel da Silva.

Na klupi su ostali:

Samurović, Josipović, Pavlović, Petrović, Vasić, Da Cruz, Sivac, Albijanić, Perišić, Flis, Santrač.

Sa druge strane za Borac od prve minute igraju:

Šiškovski, Majers, Carolina, Rogan, Herera, Zorić, Nikolov, Savić, Kulašin, Đajić i Despotović.

Na klupi su ostali:

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Jurkas, Pejović, Ćelić, Hrelja, Kvržić, Čavić, Vranješ, Bajde, Keranović i Marčetić.

Glavni sudija ove utakmice je Irfan Peljto, a pomagat će mu Senad Ibrišimbegović, te Davor Beljo. Četvrti sudija će biti Elvedin Topuzović, dok su u VAR sobi Luka Bilbija i Dragan Kesić.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.