Kratko je govorio i o susretu sa Rođenim
Admir Adžem ponudio ostavku: "Dajem Upravi dva dana da razmisle" · Udarna vijest
FK Željezničar je slavio pobjedu protiv FK Velež, a sada je trener Plavih Admir Adžem odlučio ponuditi ostavku Upravnom odboru FK Željezničar.
Admir Adžem je ponudio ostavku nakon utakmice protiv FK Velež.
U izjavi za zvaničnu stranicu istakao je da daje svoj mandat na rasplaganje, te da Upravni odbor FK Željezničar ima dva dana da se izjasni o tome.
"Jako nervozna utakmica, prije svega to ekipa Veleža isprovocirala i napravila ratnu atmosferu. Nisam zadovoljan igrom, iako smo pobijedili.
U ovom trenutku, ja dajem mandat na raspolaganje Upravi. Imaju dva dana da se izjasne, da li Admir Adžem treba nastaviti ovaj posao? Da li ova ekipa može napraviti nešto il ne?
U protivnom ja odoh na odmor. Momcima sam čestitao na pobjedi, iako mnogo toga nije štimalo", rekao je Adžem za zvaničnu stranicu Plavih.
Ostaje da se vidi da li će ova ostavka biti usvojena ili ne.
Za sada Adžem je u WWin ligi Bosne i Hercegovine u četiri kola osvojio osam bodova, sa dvije pobjede i dva neriješena ishoda.
Dvije pobjede su zanimljivo došle na gostujućim utakmicama i obje su bile sa po 1:0. U Posušju je pogađao Enes Alić, a u Mostaru protiv Veleža večeras Joao Erick.
Sa druge strane na Grbavici, Željezničar još uvijek nije osvojio tri boda. Za sada u dosadašnjem prvenstvu po jedan bod su sa Grbavice odnijeli i Radnik iz Bijeljine, kao i Rudar iz Prijedora.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rođeni nose tri boda kući
Velež u Prijedoru prekinuo crni niz
Izabrao drugu reprezentaciju
Hrvat 'prodao' svoju državu, Gazibegović mu poslao poruku: "Moraš da živiš s tim"
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Donio odluku