Novo lice
Denis Huseinbegović novi PR menadžer FK Sarajevo
FK Sarajevo predstavio je novog člana tima, Denisa Huseinbegovića, dugogodišnjeg sportskog novinara, urednika i komentatora, koji će ubuduće obavljati funkciju PR menadžera kluba.
Denis dolazi s bogatim iskustvom u televizijskom novinarstvu i sportskim medijima. Radio je kao komentator domaćeg prvenstva, Serie A i Lige prvaka na kanalima Arene Sport, te kao autor i voditelj emisije „Na terenu Europe“ za MYTV.
Denis je dijete Sarajeva. Prošao je omladinske kategorije FK Sarajevo i godinama ostao vjeran Bordo boji.
U novoj ulozi fokusirat će se na jačanje prisustva kluba u medijima, unapređenje komunikacije s navijačima i dodatni razvoj klupskih projekata.
„Dočekao sam da potpišem ugovor sa Sarajevom, kada nisam uspio kao igrač. Ovo je velika čast i privilegija, od treninga na Koševu do uloge PR menadžera kluba kojeg pratim od malena. Vjerujem da iskustvom i idejama mogu pomoći u razvoju i popularizaciji tima. Dat ću sve od sebe da radimo snažno, profesionalno i s puno srca“, poručio je Denis Huseinbegović.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I to na meču Lige prvaka
Paunović nije pozvao Vanju Milinkovića-Savića, pa mu srpski golman večeras brutalno "odgovorio"
Vraćaju se 'odbjegli' sinovi?
Revolucija Veljka Paunovića u Srbiji - Među stative 'Orlova' staje jedan od najboljih na svijetu!
Navijači oduševljeni