Prijateljski susret

Borac i Kairat bez golova

Adnan Beganović

U prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji fudbaleri Borca odigrali su bez golova protiv Kairata iz Kazahstana. Šef stručnog štaba Vlado Jagodić je šansu pružio svim igračima koje je imao na raspolaganju.

-Zadovoljan sam viđenim i samo je nedostajala pobjeda, pa da bude sve u redu. Vjerujem da ćemo u narednim mečevima stići do pobjeda", kaže Jagodić.

Borac će već u ponedjeljak snage da odmjeri sa Hornom, drugoligašem iz Austrije, a nakon toga slijede utakmice protiv Univerzitatee iz Krajove (10. februar), Khimkija (13. februar) i Lokomotive iz Moskve (15. februara).

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.