Milorad Mitrović, po svim prilikama, neće voditi mostarski Velež u proljetnom dijelu sezone.
Fudbaleri Veleža nalaze se na pripremama u Ulcinju, no u Mostar bi se prema svemu sudeći mogli vratiti bez šefa stručnog štaba Milorada Mitrovića.
On će, naime, zbog porodičnih problema ostati u Crnoj Gori, a podsjetimo da je slično napravio i ljetos kada je Rođene napustio svega desetak dana pred početak sezone.
Srbijanskog stručnjaka bi trebao naslijediti bivši trener Slavije Milomir Odović, a njegovo imenovanje moglo bi se ozvaničiti već tokom današnjeg dana.
Odović je i ljetos bio jedan od kandidata za klupu Mostaraca.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ide u zemlju predaka
FIFA potvrdila: Sin Zinedinea Zidanea odabrao drugu reprezentaciju!
Nevjerovatne scene
Au, kakve scene iz Splita: Ovako nešto se ne pamti, grad večeras gori!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Ovo niko nije očekivao
Neočekivan odlazak jednog od ključnih ljudi iz FK Sarajevo
Na SP u obaranju ruku