Milanski Inter, prema izvještajima italijanskih medija, ima namjeru dovesti Brazilca Sandra iz Tottenhama.
Čelnike aktuelnog evropskog i italijanskog prvaka, Intera, očito je mladi brazilski nogometaš impresionirao sjajnim partijama u Tottenhamovoj pobjedi na San Siru u utorak.
Na klupi Intera sjedi Brazilac Leonardo, koji odlično poznaje kvalitete 21-godišnjeg Sandra koji je u martu prošle godine za neobjavljenu naknadu stigao na White Hart Lane. Iako je dosad upisao tek devet nastupa u dresu Spursa, na San Siru se dalo primijetiti da se radi o velikom talentu.
Kako Redknapp ima Rafaela van der Vaarta i Luku Modirća na toj poziciji, Inter tu vidi svoju šansu da u ljeto dovede Sandra koji bi, prema procjenama medija, koštao 10 miliona funti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Pomaže Rossonerima i van terena