Posljednjeplasirana momčad Premijer lige, Drina, danas je u utakmici 18. kola poražena na domaćem terenu od Rudara.
Odmah nakon utakmice trener Drine Darko Vojvodić donio je odluku da napusti kormilo Zvorničana. Za naš portal objasnio je i zbog čega odlazi.
"Nakon današnjeg poraza shvatio sam da više nema smisla voditi Drinu. Ja i igrači smo napušteni od svih i svima je u interesu da Drina ispadne. Kako fudbalskom savezu BiH, tako i aktuelnim čelnicima sada mog bivšeg kluba", rekao je Vojvodić za SportSport.ba i dodao:
"Radio sam pošteno i najbolje što sam mogao. Igrači su imali puno povjerenje u mene, ka o ija u njih i samo mi je zbog njih žao što sam se odlučio za ovaj potez. Mislim da su Drina i Budućnost od svih predodređeni da ispadnu iz Premijer lige."
Drina zajedno sa Budućnosti iz Banovića dijeli tu posljednjeplasiranu poziciju. Obje momčadi skupile su po 17 bodova u dosad odigranih 18 kola.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija
Musemić: Primili smo prvi gol iz penala koji je bio takav kakav je bio
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Ubrzo će ipak sve biti kako treba