Zvijezda je u Gradačcu jednostavno demolirala Široki Brijeg sa 6:1, a trener domaće ekipe Dragan Jović bio je prezadovoljan nakon utakmice.
"Odigrali smo zaista jednu odličnu i nadasve efikasnu utakmicu. Bili smo odlučni u namjeri da našim navijačima konačno podarimo pobjedu i u tome smo i uspjeli", kaže Jović za SportSport.ba.
Malo ko je mogao očekivati da će te ovako ubjedljivo savladati Široki...
"Mi smo odigrali zaista dobro, ali mora se reći da su igrači Širokog pali na psihološkom planu u posljednje vrijeme. Osim toga, Široki je odigrao nekoliko teških utakmica, prije svega tu mislim na Kup BiH u Sarajevu protiv Željezničara i mogao se osjetiti umor njihovih igrača. Iskren da budem, Široki je u Gradačac došao da se nadigrava i to nam je otvorilo mnogo prostora u napadu", dodao je Jović.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Crvena zvezda još ne odustaje