Dobrima nastupima u dresu Schalkea, prije svega u Ligi prvaka, peruanski ofanzivac Jefferson Farfan privukao je interes italijanskog Juventusa.
Tuttosport piše kako u Torinu žele na ljeto dodatno pojačati momčad, posebno u vrhu napada, a Farfana Juventusov direktor Giuseppe Marotta smatra kao idealno rješenje.
Farfan je svoju karijeru započeo u Alianza Lima, a prije dolaska u Schalke, 26-godišnjak je nastupao za PSV iz Eindhovena. Svestrani napadač razvio se u jednog od ključnih igrača u Gelsenkirchenu.
OsimJuventusa, s Peruancem se često povezivala Valencia i Wolfsburg. Ugovor sa Schalkeom veže ga do ljeta 2012. godine, no ponuda Stare dame u visini od 12 miliona eura mogla bi biti dovoljna da ga njegovi aktuelni poslodavci puste.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Pripremna utakmica za obje ekipe