Sprinteri s Jamajke Usain Bolt i Asafa Powell trčat će na mitingu Zlatne lige 26. maja u Rimu, saopćili su organizatori.
Powell je potvrdio učešće u utrci na 100 metara, dok je Bolt još u januaru najavio svoj dolazak. Oba atletičara će tada prvi put trčati u ovoj sezoni.
Od kada je Powell 2007. godine oborio svjetski rekord (9,74), Bolt je tri puta popravljao rezultat - posljednji put na Svjetskom prvenstvu u Berlinu 2009. (9,58).
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Ni on nije mogao zadržati emocije