Sevilla je spremna ponuditi 12 miliona funti Manchester Unitedu za Dimitra Berbatova, navodi The Sun.
Bertabtov je prvi strijelac Uniteda ove sezone, ali ipak prvi izbor Alexa Fergusona je Javier Hernandez koji priliku dobiva u bitnijim utakmicama.
Bugarski napadač ima ugovor sa Crvenim đavolima još jednu sezonu i ukoliko bude želio napustiti Old Trafford, Ferguson neće imati izbora.
Ovu situaciju želi iskoristiti Sevilla i poslati ponudu od 12 miliona funti. Navodno, španski klub je već učinio prve korake, te je kontaktirao Berbatovog menadžera.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Donio odluku