Dortmund je na korak do osvajanja Bundeslige. Nuri Sahin je dosta doprinio tome, no kako stvari stoje ostat će bez sjajnog tuskog veznjaka.
Aston Villa je posljednji klub koji je pokazao interesovanje za Sahina, piše Daily Mail.
Turski veznjak još uvijek nije dogovorio produživanje ugovora, te bi se zbog toga Dortmund mogao odlučiti prodati ga na ljeto.
Villa će se suočiti sa velikom konkurencijom u borbi za Sahina, jer su za njega interesovanje pokazali još Real Madrid, Chelsea i Liverpool.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Press konferencija nakon pobjede nad BiH
Ralf Rangnick otkrio zašto je došao biciklom do trenerske klupe na Bilinom Polju
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom