Prvi čovjek Milana Silvio Berlusconi senzacionalno je otvorio vrata brazilskom veznjaku Kaki, ukoliko ovaj ima želju da se vrati na San Siro.
Nastavlja se Milanova igra hoćemo-nećemo-hoćemo-nećemo kada je u pitanju Kaka, veznjak madridskog Reala koji je najbolje godine svoje karijere proveo upravo na San Siru.
"Kaka je izuzetan čovjek. Ukoliko želi da se vrati u Milan, dočekat ćemo ga raširenih ruku", kazao je Berlusconi prilikom razgovora s novinarom radio postaje Kiss Kiss.
Brazilac nije pronašao pravu formu u Madridu, osim toga u tome su ga zaustavile i povrede, no njegova majka je nedavno na Twitter profilu objavila kako će ona i njen sin od avgusta stanovati u Londonu. Britanski mediji pišu kako je Roman Abramovič, vlasnik Chelseaja, spremio 30 miliona funti za Kaku.
Potom se Berlusconi osvrnuo na 18. osvojeni Scudetto, kojeg je Milan čekao od 2004. godine. Ove sezone osigurali su ga dva kola prije kraja.
"Scudetto je zasluženo pripao nama i svi u Milanu smo jako sretni, jer potvrđeno je kako smo mi momčad koja je osvojila najviše trofeja. Tokom sezone smo prolazili kroz neke dramatične trenutke, mnogo povreda je bilo, pogotovo u napadu, no na kraju smo ipak došli do naslova2, rekao je on.
Radio Kiss Kiss je smješten u Napoliju, pa se novinar dotakao i teme Marek Hamšik. Slovački reprezentativac s dosta uspjeha nosi dres Napolitanaca.
"Hamšik? Mislim da Napoli nema namjeru da ga proda, jer je on jedna od zvijezda kluba, pogotovo ako se u obzir uzmu ambicije kluba u budućnosti. Liga prvaka za Napoli je zasluženo postignuće".
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Bijeli gube u Varaždinu
Bruka Hajduka u prvom poluvremenu: "Nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali..."
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Ubrzo će ipak sve biti kako treba