Michel Bastos, brazilska zvijezda Lyona, priznao je kako bi karijeru volio nastaviti u torinskom Juventusu.
Bastos je naveo želju da obuče dres Juventusa, unatoč činjenici da Stara dama naredne sezone neće igrati u Evropi.
"Uvijek sam nastojao poboljšati svoju igru i zbog toga mi laska interes Juventusa. Mislim daj e za mene i moju obitelj došlo vrijeme za promjene i da treba doživjeti neke nove stvari. Svjestan sam da imam još dvije godine ugovora s Lyonom i otići ću samo ako posao bude dobar i za mene i za klub", kazao je Bastos koji je dodao kako mu neigranje u Evropi ne bi predstavljalo problem.
"Bi li mi nedostajala Liga prvaka? Pričamo o Juventusu i još uvijek smatram da je pravo vrijeme za promjenu".
Brazilski reprezentativac nije isključio mogućnost odlaska u Španiju dok, ipak, ne planira otići u Englesku ili Njemačku.
"Ne mogu zamisliti da igram za neki drugi klub u Francuskoj, pa iz tog aspekta moj san je da odem u Italiju ili Španiju. Engleska i Njemačka me ne zanimaju u ovom trenutku".
Bastos je u Lyon stigao 2009. godine i od tada se nametnuo kao jedan od ključnih igrača najtrofejnijeg kluba u Francuskoj.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Prenosi Fabrizio Romano