Reprezentativci pristižu

Sušić: Očekujem dolazak sedam igrača

Okupljanje fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine uoči kvalifikacionih duela sa Rumunijom i Albanijom počelo je danas u hotelu Hercegovina na Ilidži.

U Sarajevo, baš kao što je i najavljeno, stigli su reprezentativci čija su prvenstva okončana, dok će preostali igrači doći u narednih nekoliko dana, što nam je potvrdio i selektor našeg nacionalnog tima Safet Sušić.

"Danas tokom dana očekujem da stigne sedam igrača čija su prvenstva završila. Ostali će doći u narednih nekoliko dana. Danas nećemo imati trening, već sutra i prekosutra u Hrasnici u popodnevnim satima" rekao je za SportSport.ba selektor BiH Safet Sušić.

Sutra i prekosutra će u Hrasnici trenirati reprezentativci koji su došli, dok će Pape kompletnu reprezentaciju imati na okupu tek početkom naredne sedmice.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.