Reprezentacija Bosne i Hercegovine u Hrasnici se priprema za utakmicu protiv Rumunije koja se igra u petak u Bukureštu. Mnogi su optimisti, a jedan od njih je i Miralem Pjanić.
Pjanić je pored utakmica sa Rumunijom i Albanijom govorio i o Lyonu koji mu nudi produženje ugovora. No, naš reprezentativac je taj dio ostavio ocu i menadžeru da obave.
"Žele da produžim ugovor, ali ne želim da razmišljam o tome. To sam prepustio ocu i menadžeru. Poslije reprezentacije odlazim na odmor, pa ćemo poslije vidjeti šta će se desiti", rekao je Pjanić, dodavši:
"Ove dvije utakmice su nam veoma važne. Najbitnije je da imamo što manje povreda. Nadam se da se više niko neće povrijediti. U formi smo imamo dosta vremena da se pripremimo. Navikli smo na paklanu atmosferu, dosta igrača je igralo na takvim stadionima. Kvalitetnija smo ekipa od Rumunije, ali moramo ih u svakom slučaju respektovati, jer i oni imaju igrače koji mogu riješiti utakmicu".
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Na Marakani milioni, ali...