Reprezentacija Jamajke savladala je u Miamiju Gvatemalu sa 2:0 i kolo prije kraja plasirala se u četvrtfinale nogometnog Gold cupa, šampionata Srednje i Sjeverne Amerike.
Strijelac oba gola za Jamajku bio je Demar Filips, prvi put mrežu Gvatemale je zatresao u 65. a drugi 13 minuta kasnije.
Plasman u četvrtfinale praktično je obezbijedio i Honduras koji je deklasirao Grenadu, savladavši je sa 7:1.
Nakon dva kola Jamajka u grupi B vodi sa maksimalnih šest bodova, dva manje ima drugoplasirani Honduras. Na trećem mjestu je Gvatemala sa jednim i na začelju Grenada bez bodova. U posljednjem kolu, koje se igra 13. juna, sastaju se Honduras - Jamajka i Grenada - Gvatemala.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Donio odluku