Cristiano Ronaldo mogao bi da postane igrač Manchester Cityja ako bogati vlasnici kluba ispune njegova četiri zahtjeva.
"Sunday Mirror" objavio je da je Portugalac spreman da dođe u City ako dobije sedmičnu plaću od 400.000 funti, uvjerenje da će tokom boravka na "Eastlandsu" biti najplaćeniji igrač, kapitensku traku te dres sa brojem 7, koji je trenutno u vlasništvu engleskog reprezentativca Jamesa Milnera.
Prema izvoru britanskog lista, Manchester City bi na ime obeštećenja morao da isplati Real Madridu između 125 i 150 miliona funti, a prije dve godine Real je Manchester Unitedu platio rekordnih 80 miliona.
Ronaldo je ove sezone sa 40 golova osvojio "zlatnu kopačku". Za dvije sezone, odigrao je 63 utakmice u dresu madridskog kluba i postigao 66 golova.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Opet ih je naljutio