Milanovi navijači još uvijek iščekuju da se imenuje "Mister X", kako je dopredsjednik kluba Adriano Galliani naznačio najavljeno zvučno pojačanje.
Novinari su napravili veliki popis imena koji odgovaraju opisu takozvanog "Mister X" igrača. No, prema svemu sudeći to bi mogao biti Marek Hamšik. I sam Slovak je u ponedjeljak izjavio kako želi iz Napolija preći u Milan, te je tada otkrio kako ga prate Adriano Galliani i Massimiliano Allegri.
I iskusni Milanov defanzivac Massimo Oddo smatra da je Hamšik igrač kojeg silno žele na San Siru i za kojeg bi mogli platiti i do 50 miliona eura.
"Hamšik ima karakteristike koje se dopadaju Allegriju. Ne znam hoće li on doći u Milan, ali je odličan igrač i zanimljiv je našem treneru", kazao je Oddo.
Hamšik je ugovorom za Napoli vezan do 2015. godine, ali je predsjednik Napolitanaca De Laurentiis kazao kako je spreman prodati slovačkog reprezentativca. U Milanu su ga zamislili kao nasljednika Andrea Pirle koji je prešao u Juventus.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije se ovom nadao
Šokantne scene s Donaldom Trumpom na US Openu!
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima