Novo pojačanje Rome, Bojan Krkić, javno je kritikovao svog bivšeg trenera, šefa Barcelone Pepa Guardiolu.
Krkićevo nezadovoljstvo je kulminiralo kada ga je Guardiola izostavio iz ekipe za finale Lige prvaka, u kojoj je Barca na Wembleyu sa 3:1 savladala Manchester United.
"Kada gledate kao navijač, Guardiola je najbolji trener na svijetu. Međutim, nakon što su se meni lično desile neke stvari koje su me povrijedile, ja to ne mogu reći. Nisam pričao sa njim još od finala Lige prvaka i to je bio moj izbor", rekao je Krkić tokom predstavljanja u Rimu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Prometno u ekipi sa Etihada
Guardiola "otjerao" Edersona iz Cityja, Brazilac prihvatio ponudu, već je poznato i ime nasljednika!
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
I BiH bi potpisala slično