Andaluzijci od naredne sezone u novim dresovima

Spahić predstavio treći dres Seville

Sevilla će od naredne sezone igrati u dresovima kineskog proizvođača Li-Ninga. Na predstavljanju dresova za sezonu 2011/12 bio je i kapiten naše reprezentacije, Emir Spahić.

Pojačanja Seville u ovom prelaznom roku predstavila su nove dresove za narednu sezonu, a Spahić je nosio treći set opreme, koji je crne boje, sa narandžastim rubovima.

Andaluzijski klub novu sezonu počinje evropskom utakmicom. Sevilla će 18. augusta odigrati prvu utakmicu doigravanja za Ligu prvaka. U Primeri prva utakmica ih očekuje protiv Real Betisa 21. augusta.

.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.