Juventus će još jednom pokušati dovesti krilnog igrača Fiorentine, Jana Manuela Varasa.
Prošle sedmice Goal.com objavio je da je Fiorentina odbila ponudu Juventusa koja je uz novac sadržala i jednog igrača.
Viole su spremne prodati Čileanca samo za gotovinu od 15 miliona eura. Međutim, Sky Sport Italia piše da Torinezi spremaju još jednu ponudu.
Navodno, Stara dama će Fiorentini ponuditi deset miliona eura plus Amaurija, na kojeg u Torinu više ne računaju. Za brazilskog napadača interes je pokazao i Palermo, ali nisu spremni prihvatiti njegove uslove.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora