Stojan Vranješ, vezni fudbaler Borca, suspendovan je do daljnjeg, jer je u 75. minutu subotnje utakmice protiv Zvijezde u Orašju (0:2) prvo poderao svoj dres, a zatim ga je, nakon što je zamjenjen, bacio prema treneru Milomiru Odoviću.
Kako pišu mediji iz Banja Luke Uprava kluba danas će odlučiti o daljnoj sudbini Stojana Vranješa u klubu, nakon što se ovaj igrač i pismeno izjasni o ekscesu koji je napravio, a što su od njega zatražili čelnici kluba.
Inače, Borac se pojačao za Zlatkom Đorićem i Nenadom Studenom, igračima koji su zbog nediscipline u prošloj sedmici otjerani iz FK Lakataši.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Može Hajduku donijeti ogroman novac
Na Poljudu nisu ni svjesni kakvu "zlatnu koku" su dobili: "Došao je avionom iz Zagreba u Split"
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Zanimljiv tekst je objavio slovenski list Delo