Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras će u Ze3nici u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo snage odmjeriti sa Bjelorusijom.
Nakon veličanstvene pobjede u Bjelorusiji izabranici Safeta Sušića večeras će ponovo snage odmjeriti sa istom selekcijom. Pobjedom bi Zmajevi došli na korak do baraža, a do iste će nadamo se doći uz veliku podršku s tribina Bilinog polja.
U Zenici je atmosfera već pred ključanjem. Naime, tokom dana u ovaj grad pristižu navijači iz cijele Bosne i Hercegovine i očekuje se da tribine Bilinog polja bude ispunjeno do posljednjeg mjesta.
Treba istaći da od samog jutra Zenicom odjekuju navijačke pjesme, te da je na samom ulazu u grad postavljen baner na kojem piše "Dobrodošli Sajini Zmajevi."
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Želju mu nije mogao ispuniti