Teplice su danas u okviru sedmog kola češke Gambrinuslige ostvarili pobjedu na gostovaju kod Žižkova, koju im je donio naš internacionalac Aidin Mahmutović.
Nakon što je u prošlom kolu minutu prije kraja donio pobjedu Teplicama na domaćem terenu protiv Pribrama, Mahmutivić je odlučio i današnji susret protiv Žižkova.
Odličujući pogodak 25-godišnji napadač postigao je u 68. minuti, a ovo mu je bio drugi pogodak ove sezone u dresu kluba na čijoj klupi je donedavno sjedio Jirži Plišek, sadašnji sturčnjak Sarajeva.
Mahmutović je iz igre izašao u 77. minuti kada ga je zamijenio Matej Siva. Druga dva bh. internacionalca, Admir Ljevaković i Aldin Čajić odigrali su svih 90 minuta ove utakmice.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Spustio se nekoliko rangova niže