Igor Radovanić, nekadašnji fudbaler Slavije i rumunskog Pandurija potpisao je dvogodišnji ugovor sa FK Željezničar.
On je tako postao 13 novi igrač tima sa Grbavice u ovoj sezoni, a Uprava sarajevskih plavih pred dogovorom je i sa Nedimom Halilovićem, kako bi pojačao konkurenciju u napadu, pišu danas dnevne bh. novine.
Od angažmana Senada Tignja iz Slovenije neće biti ništa, jer se sa čelnicima kluba iz Sarajeva nije uspio dogovoriti oko uslova potpisivanja ugovora.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Nude ga na sve strane, ali...
Ovo je krah karijere - Dominik Livaković dopušta nezapamćena poniženja, danas stiglo još jedno
Objavljeni detalji razgovora
Zvučnom imenu ni Vučić nije pomogao da ga Pešić vodi na Eurobasket: "Predsjednik mi je rekao da..."
Održana press-konferencija
Adžem nakon remija na Grbavici: "Ja sam najbolji psiholog na svijetu za moje igrače"
Oglasio se poznati hrvatski menadžer