Unatoč dobrom startu Juventusa, napadač Stare dame Alessandro Matri smatra da je Milan i dalje favorit za osvajanje Scudetta.
Juventus se nalazi na vrhu tabele Serije A i još uvijek su bez poraza. U prošlom kolu ostvarili su veliku pobjedu na Giuseppe Meazi nad Interom od 2:1.
"Milan je i dalje favorit za osvajanje titule prvaka Italije, jer su već aktuelni prvaci i imaju odlične igrače", rekao je Matri.
"Već smo zaboravili subotnju utakmicu, okrećemo se sljedećem susretu protiv Napolija. Naša prednost je što ne igramo u Evropi? Iskreno, nadali smo se da ćemo igrati u Ligi prvaka. Možda ćemo sa fizičke strane biti u prednosti, ali u tim utakmicama odlučuje trud", dodao je talijanski napadač.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Projekat je dosta ambiciozan