Senad Lulić, nogometaš rimskog Lazija, vjeruje da bh. reprezentacija može sutra savladati Portugal.
Pred Zmajevima su dvije baraž utakmice protiv Portugala. Prva sutra navečer na Bilinom Polju, a Lulić se nada da ćemo ovaj put mi imati više sreće.
"Portugal je kvalitetna momčad, poštujemo ih, ali nikako se ne bojimo. Pokazali smo u Parizu da se možemo nositi sa velikim reprezentacijama. Sada je pred nama težak ispit, ali, uvjeren sam, možemo ga položiti", kazao je Lulić za SportSport.ba, dodavši:
"Šteta što ne igraju Pandža, Mujdža i Papac, ali nadam se da ćemo i sa njihovim rezervama obaviti dobar posao. Bilo bi najbolje kada u prvoj utakmici ne bismo primili gol. No, kako god završi ova utakmica, nećemo odustajati. U Lisabon također idemo da napravimo dobar rezultat. Portugal nije nepobjediv".
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Naredni protivnik Zmajeva
Austrija slavila protiv Kipra ali svi će pričati o kontroverznom penalu i prekidu utakmice
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Stvari se mijenjaju