Reprezentativni napadač Bosne i Hercegovine i njemačkog bundesligaša Hoffenheima Vedad Ibišević jednoglasno je izabran za igrača utakmice između Nurnberga i Hoffenheima.
Ibišević je sa dva postignuta gola donio pobjedu svojoj ekipi na gostovanju kod Nurnberga, te je tako Hoffenheim nagovijestio izlazak iz krize.
Naš je reprezentativac sa ova dva gola sa na kontu ove sezone ima pet golova u samo osam odigranih utakmica za Hoffenheim.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Nema mjesta među crveno-bijelima
Kakav potez Crvene zvezde, veliki talent otišao sa Marakane: Već je spakovao opremu!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Ne bi nikog začudilo