U prvom susretu 5. kola njemačke Bundeslige, Bayer Leverkusen je sa visokih 4:0 savladao Hannover. Da Apotekari neće imati težak zadatak dalo se naslutiti već na otvaranju utakmice.
Već u 5. minuti Rolfes je pogodio za rano vodstvo, a onda je sve u „svoje ruke“ uzeo Patrick Helmes, ovoljetno pojačanje Bayera iz Kolena koji je sa sa tri gola u potpunosti potopio Hannover.
Prvo je u 19. minuti pogodio za 2:0, a pobjedu je potvrdio u rasponu od 59. do 66. minuta kada je sa još dva pogotka upisao svoj prvi ovosezonski hat trick, potvrdivši tako da će biti veliko pojačanje bundesligaša iz Leverkusena.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Ne onako kako se mislilo u prvi mah