Veznjak Barcelone, Sergio Busquets, kaže kako njegov tim uvijek pokušava pronaćni nove načine da iznenadi protivnika i postigne pogodak.
Trener katalonske momčadi, Pep Guardiola, eksperimentirao je sa formacijama u ovoj sezoni, a Busquets je pojasnio način na koji njegova ekipa želi igrati.
"Trener uvijek pokušava pronaći više alternativa, tako da možemo igrati bolje u napadu i postizati više golova. Ne znam do kada ćemo praviti nove inovacije, ali u svakom slučaju ćemo istrajati u tome", rekao je Busquets, te se osvrnuo na predstojeći gradski derbi, protiv Espanyola:
"To je derbi, a to znači da imamo dodatni motiv. Mi ćemo učiniti sve što je u našoj moći da dođemo do pobjede. Mislim da je to jedan od najtežih terena za igrati. Iako su prodali neke igrače i dalje su opasni, a mladi igrači iza sebe imaju sjajnu sezonu."
Barcelona će u nedjelju igrati derbi protiv Espanyola, na stadionu Cornellà-El Prat.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Oproštajan intervju od Reala