Kako prenose španski mediji, Malaga je spremna ponuditi 10 miliona eura za napadača Borussije Dortmund, Lucasa Barriosa.
27-godišnji paragvajski fudbaler, nakon dužeg odsustva zbog povrede, ove godine nije u prvom planu Jurgena Kloppa, trenera Dortmunda i odigrao je svega devet utakmica u Bundesligi i to većinom ulazivši sa klupe, pa je izrazio želju da napusti Westfalen stadion.
Njegov ugovor sa Dortmundom važi do ljeta 2014. godine, a vidjet ćemo da li je ponuda Malage dovoljna, da tokom januara promjeni sredinu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići