Predsjednik Barcelone, Sandro Rosell, rekao je Pepu Guardioli da ne ignoriše mišljenje Sir Alex Fergusona.
Naime, Ferguson je jučer izjavio kako ne vidi razlog zbog kojega bi Pep napustio kormilo Barce, u trenucima kada Kataloncima ide sve od ruke.
"Ferguson je mudra osoba, te se nadam da ga Pep neće igorirati i da će ostati u Barceloni još dugo vremena", rekao je Rosell, te je istakao kako će klub učiniti sve da zadrži Lionela Messija u svojim redovima.
Treneru aktuelnog evropskog i španskog prvaka ugovor ističe na kraju tekuće sezone, no još nije postignut dogovor oko nastavka saradnje.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Projekat je dosta ambiciozan