Nije isključeno da Paolo De Ceglie iz Juventusa pređe u Romu, tvrdi njegov menadžer Carlo Pallavicino.
Dvadesetpetogodišnjem beku ugovor s Juventusom ističe u ljeto 2913. godine, a Pallavicino je otkrio da bi njegov klijent mogao napustiti Staru damu.
"Paolo u Romi? Ova hipoteza bi se mogla dokazati uvjerljivom. Bolje je prodati igrača nego ga u godinu dana izgubiti besplatno", rekao je Pallavicino za Tuttosport.
De Ceglie je proizvod omladinske škole Juventusa, ali nikada nije bio standardan u prvoj ekipi. Ove sezone igrao je tek šest utakmica u Seriji A.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Željezničar želi prolaz dalje
Admir Adžem odabrao "ratnike" za večerašnji duel u Sloveniji!
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Navijači u službi politike