Italijanski reprezentativac Daniele de Rossi zbog povrede desne noge neće se naći u sastavu Rome za susret sa Cesenom danas.
Sjajni vezni igrač Rome povrijedio je ove sedmice desnu nogu, a oporavak od povrede i ne ide baš najbolje, pa trener Vučice Luis Enrique ga neće moći uvrstiti u sastav za večerašnju utakmicu.
"De Rossijeva situacija je stabilna. Jučer je obavio preglede kod specijaliste, ali neće biti spreman da utakmicu sa Cesenom", rekao je doktor Rome Francesco Colautti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Nakon ispadanja u drugu ligu