Poznati su termini odigravanja četiri odgođene utakmice 21. kola Serije A, a snijeg ne prestaje padati na Apeninima, pa su neke utakmice i ovoga kola upitne.
Meč između Parme i Juventusa, bit će odigran 15. februara, sa početkom u 18 sati i 30 minuta, dok će u istom terminu igrati i Atalanta i Genoa.
21. februara igraju Bologna i Fiorentina, a dan kasnije i Siena i Catania. Obje utakmice počinju u 18 sati i 30 minuta.
Ipak, zbog obilnih sniježnih padavina, upitno je odigravanje još nekih utakmica 22. kola, a već je odgođen meč između Catanie i Bologne, dok je utakmica Roma-Inter pomjerna za nedjelju u 15:00, iako je odigravanje te utakmice još pod znakom pitanja, zbog snijega u Rimu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Onda je shvatila da nije realno