Remi Garde, trener Lyona, vjeruje da bi Arsene Wenger bio odličan za mjesto selektora francuske reprezentacije nakon Evropskog prvenstva, koje će se doržati ove godine u Poljskoj i Ukrajini.
Laurent Blanc, trenutni selektor reprezentacije Francuske, ima ugovor sa Nogometnim savezom do ljeta ove godine, a brojni mediji pišu kako je Wenger kandidat za njegovog nasljednika.
"Wenger kao novi selektor Francuske? Vjerujem da će mu odgovarati ta pozicija. Poznaje veoma dobro evropski nogomet, kao i svjetski. Također dobro poznaje francuske igrale, jer s velikom pažnjom prati ligu", rekao je Garde.
"Definitivno, on bi bio veoma zanimljiva mogućnost u slučaju da Blanc napusti svoju poziciju. On je veliko ime u svijetu nogometa", dodao je trener Lyona.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Oglasio se Goran Vučević