Trener minhenskog Bayerna, Jupp Heynckes, oduševljen je igrom svog tima nakon pobjede nad Kaiserslauternom.
Njemački stručnjak bio je posebno zadovoljan igrom Bavaraca u defanzivi.
"Zadovoljan sam rezultatom, ali i igrom svog tima. Pokazali smo sjajan fudbal danas. Nije bilo lako u prvom poluvremenu, jer se K'lautern sjajno branio, ali nakon pauze smo pokazali odličnu igru", rekao je Heynckes, te dodao:
"Posebno sam zadovoljan igrom u odbrani. Drago mi je da smo još jednom sačuvali svoju mrežu."
Podsjetimo, Bayern je danas savladao K'lautern na Allianz Areni sa 2:0, a strijelci su bili Mario Gomez i Thomas Muller. Bavarci se sada nalaze na drugom mjestu bundesligaške tabele sa dva boda zaostatka za vodećom Borussijom iz Dortmunda.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači u službi politike