Iz Rima za SportSport.ba

Lulić potvrdio: Propuštam Brazil

Bosanskohercegovački reprezentativac Senad Lulić za SportSport.ba potvrdio je da sutra neće biti na raspolaganju selektoru Safetu Sušiću.

Naime, naš reprezentativac povrijedio je mišić lijeve noge u sinoćnjem duelu Lazija i Fiorentine, pa zbog te povrede neće biti na raspolaganju Sušiću za sutrašnji duel sa Brazilom.

"Čini mi se da je povreda ozbiljna. Osjetim bolove. Sutra sam na detaljnim liječničkim pregledima nakon kojih ću znati koliko ću biti van terena. Na moju veliku žalost sutra neću biti na raspolaganju selektoru Sušiću, kojeg sam već obavijestio o povredi. Doista mi je žao, no život ide dalje", iz Rima za SportSport.ba je rekao Senad Lulić.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.