U prijateljskom susretu u Podgorici Crna Gora je rezultatom 2:1 savladala reprezentaciju Islanda.
Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez golova, u nastavku susreta zahvaljujući fudbaleru Fiorentine Stevenu Jovetiću. Mladi napadač je pogodio za vodstvo svoje reprezentacije od 1:0 u 56. minuti, da bi Island deset minuta prije kraja uspio izjednačiti preko Finnbogasona.
Ipak, Jovetić nije dozvolio da Island napusti Podgoricu neporažen. Sjajnim golom sa preko 20 metara u 87. minuti donio je pobjedu Crnogorcima.
U istom terminu odigrano je još nekoliko prijateljskih susreta, a postignuti su sljedeći rezultati:
Armenija-Kanada 3:1
Izrael-Ukrajina 2:3
Mađarska-Bugarska 1:1
Tunis-Peru 1:1
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Čeka nas dosta uzbuđenja