Bez nastupa bh. reprezentativaca
Lokmotiva bolja od CSKA, Ibričić i Rahimić na tribinama
Peto kolo Play offa za prvaka ruske Premier lige donijelo je susret gradskih rivala CSKA i Lokomitive iz Moskve. Tri boda su na kraju upisali fudbaleri Lokomotive koji su slavbili rezultatom 2:0.
Do vodstva je Lokomitva došla nakon deset minuta kada mrežu Chepchugova pogađa Roman Pavlyuchenko, da bi rezultat na 2:0 povećao Felipe Caicedo u 33. minuti susreta.
U nastavku susreta CSKA se pokušavao vratiti u igru, no njihovi napadači nisu imali koncentracije u završnici, pa je tako ostao rezultat iz 33. minute od 2:0.
Reprezentativci Bosne i Hercegovine Senijad Ibričić (Lokomotiva) i Elvir Rahimić (CSKA) susret svojih ekipa odgledali su sa tribina stadiona Luzhniki.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Meć za pamćenje bez dileme
Evropa gleda semafor na sjeveru i ne vjeruje: Fudbalska senzacija o kojoj će se dugo pričati!
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Na izlaznim vratima Rijeke