Fudbaler Juventusa Miloš Krasić napustiće novog italijanskog šampiona na kraju sezone potvrdio je za tamošnje medije njegov menadžer Dejan Joksimović.
Krasić ove sezone nije bio u prvom planu kod trenera Stare dame Antonia Contea, te je odigrao samo devet susreta za Juve. Krasić je nezadovoljan, a priče o njegovom odlasku počele su još u januarau.
"Izvjesno je da će Miloš napustiti Juventus. Želi otići jer ovdje nema šansu za igru. Njegovim igrama u Italiji je došao kraj i preman je otići u drugu državu. Vjerjte da ima mnogo ponuda na stolu, i uskoro ćemo odlučiti gdje će Miloš nastaviti karijeru", rekao je Joksimović.
Krasić je u Juventus stigao 2010. godine iz moskovskog CSKA, no u torinskom klubu se i nije naigrao, tako da je u ovoj sezoni odigrao samo devet utakmica.
Promo
Mozzart donio sreću pobjedničkoj ekipi Prnjavor MeridianBet
Mozzartbet tour Republike Srpske uspješan i u Tesliću
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nova era srpskog fudbala