"Najveća opasnost nam dolazi od Husejinovića"
Svraka: Svi znamo šta znači ova utakmica
Muamer Svraka je sasvim sigurno najbolji igrač Željezničara u drugom dijelu sezone. Kao potvrda stigao je i poziv selektora Safeta Sušića u nacionalnu momčad.
Na današnjem treninru Željezničara sa Svrakom smo razgovarali o najvećem bh. derbiju, koji se sutra od 17 sati igra na Koševu. Sarajevo će pokušati pobjedom nad gradskim rivalom spasiti sezonu.
"Sutra, bez obzira na titulu, idemo pokušati pobijediti i nastaviti niz nepobjedivosti. Znamo svi šta nam znači ova utakmica. Derbi ne može biti poput druge utakmice. To je puno više, veći adrenalin, naboj... Nadam se da ćemo ostvariti povoljan rezultat", kazao je Svraka za SportSport.ba, dodavši:
"Naša prednost je veliki kontinuitet dobrih igara i puno veće samopouzdanje. Najveću opasnost vidim u Saidu Husejinoviću. Iako nije u formi, pokazalo se da im je on pokretač".
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica