Fudbalska reprezentacija Švedske na Evropskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini nastupat će bez napadača Johna Guidettija.
Naime, Guidetti je povrijedio bedrani mišić, a nakon što je saznao da neće biti spreman za Evropsko prvenstvo izjavio je:
"Jako sam razočaran, iza mene je sjajna sezona i nastup na Evropskom prvenstvu je trebao biti vrhunac."
Podsjetimo, Guidetti je u nedavno okončanoj sezoni odigrao 23 utakmice u dresu Fayenoorda i pritom je postigao 20 golova.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
To će biti dan za pamćenje