Torres: Sad moramo pobijediti sve utakmice

Španski napadač Fernando Torres priznao je da je sada na njegovoj reprezentaciji pritisak da pobijedi na preostale dvije utakmice grupne faze na Euru.

Aktuelni evropski prvak remizirao je danas sa Italijom 1:1, a Torres je dobio priliku sa klupe u drugom dijelu susreta, ali nije se upisao u strijelce, iako je imao tri velike prilike.

"Mogli smo pobijediti, ali i izgubiti. Ne mogu reći da je ovo neuspjeh za nas, ali smo mogli i bolje. Sada moramo pobijediti na preostale dvije utakmice grupne faze. Moramo ostvariti pobjede, bez obzira na rezultate protivnika", rekao je napadač Chelseaja.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.